264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Jelenet

36. Közép - európai festő, 19. sz. vége

Jelenet

olaj, vászon kartonra ragasztva

65*51 cm

j.n., lent román nyelvű felirattal