264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Kislány babával

277. Konek Ida (Pozsony, 1856 - ?)

Kislány babával

olaj, vászon kartonra ragasztva

48,5*35 cm

j.b.l.: Konek; h.o.: Műcsarnok kiállítási cédula kat.sz. 183.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 87. kép