277. Konek Ida (Pozsony, 1856 - ?)
Kislány babával
olaj, vászon kartonra ragasztva
48,5*35 cm
j.b.l.: Konek; h.o.: Műcsarnok kiállítási cédula kat.sz. 183.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 87. kép