86. Bartók Margit (működött a 20. sz. elején)
Gyerekek a domboldalon, 1920-as évek
olaj, vászon
54,5*68,5 cm
j.j.l.: Bartók M.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 6. kép