264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Gyerekek a domboldalon, 1920-as évek

86. Bartók Margit (működött a 20. sz. elején)

Gyerekek a domboldalon, 1920-as évek

olaj, vászon

54,5*68,5 cm

j.j.l.: Bartók M.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 6. kép