264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Hazafelé, 1937

84. Tirpák Sándor

Hazafelé, 1937

olaj, vászon

80*65 cm

j.j.l.: Tirpák S. 1937

keret nélkül