264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Szunyókáló, 1925

90. Csabai Rott Margit (Budapest, 1893 - Santa Monica, 1973)

Szunyókáló, 1925

akvarell, papír

420*380 mm

j.j.f.: Csabai Rott Margit 1925

sérült