264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > "Rabok legyünk vagy szabadok!"

37. Magyar festő, 20. sz. eleje

"Rabok legyünk vagy szabadok!"

olaj, vászon

87*57 cm

j.n., h.o. felirat: Szabó Aladár tulajdona