264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Mária a gyermek Jézussal

23. Osztrák szobrász, 18. sz.

Mária a gyermek Jézussal

faragott, festett fa

m: 54 cm

sérült