264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Hölgyportré, 1922

230. Sz. L. jelzéssel

Hölgyportré, 1922

olaj, vászon

58,5*46 cm

j.j.l.: Sz L. 922