264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Hölgy fehér agárral

243. Konstantin (Lohwag) Frida (Bécs, 1884 - Budapest, 1918)

Hölgy fehér agárral

olaj, vászon kartonra ragasztva

37*29 cm

j.j.l.: Konstantin F.