264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Udvaron, 1931

249. Magyar festő

Udvaron, 1931

olaj, vászon kartonra ragasztva

49,5*73 cm

j.j.l.: 1931

sérült