264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > "Lányalak a hegyen (Debóra)", 1914

282. Gedő Lipót (Túrkeve, 1887 - New York, 1952)

"Lányalak a hegyen (Debóra)", 1914

olaj, vászon

101*79 cm

j.b.f.: Gedő L. 1914

Kiállítva és reprodukálva: Saphier pályázat, 1999. kat. sz. 24. és Saphier-Frissítés, 2004. 78. kép, Kiállítva: Teplánszky Sándor, Nagy István, Gedő Lipót gyűjteményes kiállítása, Budapest, Művészház, 1914. április (kat. III. terem/2. Lányalak a hegyen)