264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Férfi portré, 1859

18. Magyar festő

Férfi portré, 1859

olaj, vászon

69*55,5 cm

j.n., j.k.: 1859

keret nélkül, sérült