264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Dombos táj, 1935

296. Sélley jelzéssel

Dombos táj, 1935

akvarell, tempera, papír

500*700 mm

j.j.l.: Sélley 1935