264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Kisvárosi utcarészlet

137. Klammer Mariska (Budapest, 1877 - ?)

Kisvárosi utcarészlet

olaj, vászon

64*82 cm

j.b.l.: Klammer M.; h.o.: kiállítási cédula töredék