264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Asztali csendélet cseréptállal

266. Vészi Margit (Budapest, 1885 - Alicante, 1961)

Asztali csendélet cseréptállal

olaj, vászon

88*72 cm

j.j.l.: Vészi M.

keret nélkül