283. Undi Mária (Springholz Mariska, Boér Ferencné) (Győr, 1877 - ?, 1959)
Fehér blúzos portré
olaj, vászon
61*50 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 170. kép