264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Fehér blúzos portré

283. Undi Mária (Springholz Mariska, Boér Ferencné) (Győr, 1877 - ?, 1959)

Fehér blúzos portré

olaj, vászon

61*50 cm

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 170. kép