264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Ceyloni halász, 1937

326. Fritz jelzéssel

Ceyloni halász, 1937

olaj, vászon

100*70 cm

j.j.l.: Fritz Munich; ho. felirat: Ceylon 3. 1937