261. Lesznai Anna (Alsókörtevélyes, 1885 - New York, 1966)
Falusi mulatság, 1930 körül
olaj, tempera, papír
43*54 cm
j.j.l.: Lesznai
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 98. kép; Saphier Aukció, 1998, kat. 213.; Feltehetően kiállítva: Ernst Múzeum CXXX. Csoportkiállítás, Budapest, 1932. május (kat. 59., Vidám udvar vagy kat. 71., Falusi bál),