264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Falusi mulatság, 1930 körül

261. Lesznai Anna (Alsókörtevélyes, 1885 - New York, 1966)

Falusi mulatság, 1930 körül

olaj, tempera, papír

43*54 cm

j.j.l.: Lesznai

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 98. kép; Saphier Aukció, 1998, kat. 213.; Feltehetően kiállítva: Ernst Múzeum CXXX. Csoportkiállítás, Budapest, 1932. május (kat. 59., Vidám udvar vagy kat. 71., Falusi bál),