264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Piacra menet, 1933

330. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)

Piacra menet, 1933

olaj, vászon

81*65 cm

j.j.l.: Schossberger K. 1933