264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Karikatúra, 1959

376. Vogel Eric (Budapest, 1907 - Szolnok, 1996)

Karikatúra, 1959

akvarell, ceruza, papír

235*310 mm

j.j.l.: Eric