264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Csendélet nyúllal, 1935

59. Faragó Márton

Csendélet nyúllal, 1935

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: Faragó Márton 935