272. Nagel József (működött a 20. sz. első felében)
Virágcsendélet, 1930 körül
olaj, karton
68,5*50 cm
j.j.l.: Nagel József
Kiállítva: A Nemzeti Szalon Nagy Téli Tárlata, Budapest, 1932. január (kat. 208. Virágcsendélet),