264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Virágcsendélet, 1930 körül

272. Nagel József (működött a 20. sz. első felében)

Virágcsendélet, 1930 körül

olaj, karton

68,5*50 cm

j.j.l.: Nagel József

Kiállítva: A Nemzeti Szalon Nagy Téli Tárlata, Budapest, 1932. január (kat. 208. Virágcsendélet),