264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Ligetes táj sárga házzal

138. Kahán Sára

Ligetes táj sárga házzal

olaj, vászon

64,5*50 cm

j.j.l.: Kahán S.