264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Virágcsendélet citromokkal

191. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Virágcsendélet citromokkal

olaj, vászon

66*54 cm

j.b.f.: Körmendy