214. Dudosits Jenő (Pándorfalva, 1900 - ?)
Kendős asszony portréja, 1923 körül
olaj, vászon
45*40 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 51. kép; Feltehetően kiállítva: Az Orsz. M. Kir. Képzőművészeti Főiskola kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1937. március 20-április 11. (kat. 49., Gyubok néni)