264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Kendős asszony portréja, 1923 körül

214. Dudosits Jenő (Pándorfalva, 1900 - ?)

Kendős asszony portréja, 1923 körül

olaj, vászon

45*40 cm

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 51. kép; Feltehetően kiállítva: Az Orsz. M. Kir. Képzőművészeti Főiskola kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1937. március 20-április 11. (kat. 49., Gyubok néni)