264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Almát hámozó lány

274. Rácz - Kovách Margit (Vác, 1870 - ?)

Almát hámozó lány

olaj, vászon

93,5*75 cm

j.j.l.: Rácz Kovách