264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Katona dobbal

9. Besnyő B. jelzéssel, 20. sz. eleje

Katona dobbal

olaj, vászon

98*62 cm

j.j.l.: Besnyő B

sérült