264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Dombos táj, Fülek, 1943

297. Bencze László (Székesfehérvár, 1907 - Budapest, 1992)

Dombos táj, Fülek, 1943

akvarell, papír

295*395 mm

j.b.l.: Bencze 43 f.