264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Egyházi méltóság portréja, 1776

11. Magyar festő

Egyházi méltóság portréja, 1776

olaj, vászon kartonra ragasztva

98*75 cm

j.n., j.f.: latin nyelvű felirat

sérült, egykorú keretben