264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Sebesült katona portréja, 1914

237. Keitner Miksa Mihály

Sebesült katona portréja, 1914

olaj, vászon

69,5*49,5 cm

j.j.l.: Keitner M. 1914 dec. 7.; b.f.: Savu Dionisee Sz. 1890