264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Melegedők

174. Magyar festő, 20. sz. eleje

Melegedők

olaj, vászon

80*100 cm

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 192. kép, keret nélkül