264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Vörös hajú lány, 1905

238. Gyenes Lajos (Szentgyörgyvár, 1890 - Budapest, 1971)

Vörös hajú lány, 1905

olaj, vászon

64*48 cm

j.b.l.: Gyenes L. 1905