264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Ebéd a szabadban, 1945 körül

73. Bánáti - Schwerák József (Temesvár, 1897 - Szentendre, 1951)

Ebéd a szabadban, 1945 körül

olaj, karton

50,5*61,5 cm

j.j.l.: Bánáti Schwerák

Kiállítva: A KÉVE Művészegyesület Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1947. március 23-április 7. (kat. 9., Ebéd a szabadban)