73. Bánáti - Schwerák József (Temesvár, 1897 - Szentendre, 1951)
Ebéd a szabadban, 1945 körül
olaj, karton
50,5*61,5 cm
j.j.l.: Bánáti Schwerák
Kiállítva: A KÉVE Művészegyesület Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1947. március 23-április 7. (kat. 9., Ebéd a szabadban)