264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Falusi jelenet, 1947

101. Gajdos János

Falusi jelenet, 1947

olaj, karton

34,5*46 cm

j.b.l.: Gajdos János 1947

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 6. kép