264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Bohóc, 1930

362. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

Bohóc, 1930

olaj, vászon

100*70 cm

j.b.f.: Marosán 930