264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Kocsmai jelenet, 1921

253. Dömötör S. jelzéssel

Kocsmai jelenet, 1921

olaj, vászon

29,5*35,5

j.j.l.: Dömötör S. 1921