264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Balatonfelvidéki táj, 1940

300. Magyar festő

Balatonfelvidéki táj, 1940

akvarell, papír

290*370 mm

j.n., j.l.: St. György hegy 1940

sérült