239. Tábor János (1890 - 1956)
Tavasz (Nő virággal, Margarétás hölgy), 1920 körül
olaj, vászon
69*53,5 cm
j.j.l.: Tábor
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004., 221. kép, Feltehetően kiállítva: A Spirituális Művészek Szövetsége Első Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1924. október (kat. sz. 265. Tavasz)