264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Tavasz (Nő virággal, Margarétás hölgy), 1920 körül

239. Tábor János (1890 - 1956)

Tavasz (Nő virággal, Margarétás hölgy), 1920 körül

olaj, vászon

69*53,5 cm

j.j.l.: Tábor

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004., 221. kép, Feltehetően kiállítva: A Spirituális Művészek Szövetsége Első Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1924. október (kat. sz. 265. Tavasz)