264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Festő a szabadban, 1927

80. Bernard, A. jelzéssel

Festő a szabadban, 1927

olaj, vászon

85*65 cm

j.b.l.: A. Bernard 1927 Jarm (?)

keret nélkül