103. Győri Elek (Tiszaladány, 1905 - Tiszalök, 1957)
Parasztudvar játszadozó gyerekekkel 1938
olaj, karton
36,5*44,5 cm
j.b.l.: Győri Elek 1938
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 5. kép, keret nélkül, sérült