264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Parasztudvar játszadozó gyerekekkel 1938

103. Győri Elek (Tiszaladány, 1905 - Tiszalök, 1957)

Parasztudvar játszadozó gyerekekkel 1938

olaj, karton

36,5*44,5 cm

j.b.l.: Győri Elek 1938

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 5. kép, keret nélkül, sérült