264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Mezei munkák

247. Hyann K. jelzéssel, 1900 körül

Mezei munkák

olaj, vászon

34,5*48 cm

j.b.l.: Hyann K.

keret nélkül