264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Piros ruhás nő, 1900 körül

181. Kosztolányi Kann Gyula

Piros ruhás nő, 1900 körül

olaj, vászon

75*60 cm

j.j.l.: Kann Gyula

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 117. kép