286. Hegedűs Endre (Budapest, 1913 - Mauthausen, 1945)
Kettesben, 1930-as évek
olaj, vászon
80*80 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 89. kép; Saphier-Pályázat, 1999, 1. kép