264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Kettesben, 1930-as évek

286. Hegedűs Endre (Budapest, 1913 - Mauthausen, 1945)

Kettesben, 1930-as évek

olaj, vászon

80*80 cm

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 89. kép; Saphier-Pályázat, 1999, 1. kép