264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > „Mulatság a műteremben”, 1922

355. Podolini - Volkman Artúr (1891 - Pretória, 1943)

„Mulatság a műteremben”, 1922

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: A. Podolini 922; j.b.l.: A. Podolini V.

Kiállítva: Podolini Volkmann Arthur festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Helikon, 1923. december 2-16. (kat. sz. 28. Mulatság a műteremben) és Saphier-Frissítés, 2004, 180. kép