355. Podolini - Volkman Artúr (1891 - Pretória, 1943)
„Mulatság a műteremben”, 1922
olaj, vászon
60*80 cm
j.j.l.: A. Podolini 922; j.b.l.: A. Podolini V.
Kiállítva: Podolini Volkmann Arthur festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Helikon, 1923. december 2-16. (kat. sz. 28. Mulatság a műteremben) és Saphier-Frissítés, 2004, 180. kép