223. Fáy Dezső (Budapest, 1888 - Budapest, 1954)
Koncert, 1910
olaj, vászon kartonra ragasztva
80*66 cm
j.j.l.: Fáy
Dr. Ambrózy Ágoston gyűjteményéből; Reprodukálva: Elek Artúr: Fáy Dezső festő és illusztrátor, Budapest, Amicus kiadás, 1929. (o.n. 1. kép Concerto)