264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Koncert, 1910

223. Fáy Dezső (Budapest, 1888 - Budapest, 1954)

Koncert, 1910

olaj, vászon kartonra ragasztva

80*66 cm

j.j.l.: Fáy

Dr. Ambrózy Ágoston gyűjteményéből; Reprodukálva: Elek Artúr: Fáy Dezső festő és illusztrátor, Budapest, Amicus kiadás, 1929. (o.n. 1. kép Concerto)