264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Lányka kosárral és korsóval, 1920

216. Róna Klára, Klie Zoltánné (Pécs, 1901 - Budapest, 1987)

Lányka kosárral és korsóval, 1920

olaj, vászon kartonra ragasztva

87,5*60 cm

j.j.l.: Róna Klára 1920

keret nélkül