264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Lány rózsaszín rózsás ruhában, 1911

51. Szirt Oszkár

Lány rózsaszín rózsás ruhában, 1911

olaj, vászon

100,5*80 cm

j.b.l.: Szirt 911

Reprodukálva: Szász Menyhért: Szirt Oszkár, Múlt és Jövő, 1917. július, 261. old. (Portrait)