227. Braunecker (Sztina) Ernesztin
Hölgy legyezővel, 1899
olaj, vászon
99*47 cm
j.j.l.: br. Braunecker 899
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 19. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon Tavaszi Kiállítás, Budapest, 1900 május-június (kat. 165., Női arckép vagy 168., Végh Györgyné arcképe)