264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Hölgy legyezővel, 1899

227. Braunecker (Sztina) Ernesztin

Hölgy legyezővel, 1899

olaj, vászon

99*47 cm

j.j.l.: br. Braunecker 899

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 19. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon Tavaszi Kiállítás, Budapest, 1900 május-június (kat. 165., Női arckép vagy 168., Végh Györgyné arcképe)