264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Art deco portré, 1930

224. Fejes Gyula

Art deco portré, 1930

olaj, vászon

70,5*50,5 cm

j.j.l.: Fejes Gy. 930

keret nélkül