264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > "Holdfény"

145. Fanta - Alkony István

"Holdfény"

olaj, vászon

49,5*59 cm

j.j.l.: F. Alkony I.

Kiállítva: A művész harmadik csoportos kiállítása, Budapest, 1910. február (kat. 26., Holdfény)