145. Fanta - Alkony István
"Holdfény"
olaj, vászon
49,5*59 cm
j.j.l.: F. Alkony I.
Kiállítva: A művész harmadik csoportos kiállítása, Budapest, 1910. február (kat. 26., Holdfény)